PRENÁJOM PADEL KURTU

Prečo prenajať padel kurt

Padel je celosvetovo najrýchlejšie sa rozvíjajúci šport a vybudovanie padel kurtu môže do vášho zariadenia prilákať nových zákazníkov.

Kompletne pripravené za 5 až 6 hodín

Hľadáte zábavnú a jedinečnú aktivitu na ďalšiu firemnú akciu alebo narodeninovú oslavu? Naše ihrisko je navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko prepraviť a postaviť len za 5 až 6 hodín, takže je ideálnou voľbou pre podujatia všetkých veľkostí.

Padelprofi je prvý prenajímateľ padel kurtov na Slovensku

Padel je navyše najnovším trendom medzi športami, takže si môžete byť istí, že vaša udalosť bude pre hostí hitom. Neuspokojte sa s tými istými aktivitami - vyskúšajte niečo nové.

Komplexné služby

S naším prenosným padel kurtom dostanete kompletné vybavenie vrátane rakiet a loptičiek, takže môžete hneď začať hrať. A ak ste v padeli nováčik, nebojte sa - je jednoduchší ako tenis, takže sa do zábavy môžu zapojiť aj začiatočníci.

Umiestnite svoju reklamu na padel kurte

Prenájmom nášho padel kurtu získate vyhradený priestor na prezentáciu vašej značky, loga a komunikácie pre hráčov aj divákov. Je to vynikajúci spôsob, ako zvýšiť povedomie o značke, generovať potenciálnych zákazníkov a podporiť zdravý a aktívny životný štýl.

Fotky z našich realizácií

3D model

Najčastejšie otázky

Naše pravidlá prenájmu stanovujú minimálnu dobu prenájmu na jeden deň. V prípade dlhodobého prenájmu sú podmienky predmetom vzájomnej dohody.

Je možné, že plocha určená na prenajaté padel ihrisko si bude vyžadovať určité úpravy. PadelProfi vám v tejto súvislosti môže poskytnúť odborné poradenstvo a v prípade potreby ponúknuť pomoc pri potrebných úpravách.

Rozmery padel kurtu sú menšie ako tenisové ihrisko a sú štandardizované Medzinárodnou federáciou padelu (FIP). Ihrisko má obdĺžnikový tvar a rozmery 20 metrov na dĺžku a 10 metrov na šírku.

Ihrisko je rozdelené na dve polovice sieťou, ktorá je v strede vysoká 88 cm a pri stĺpikoch 92 cm. Hracia plocha je ohradená sklom alebo plotom, ktorý je vzadu a po stranách vysoký 3 metre a vpredu 4 metre.

Servisné boxy sa nachádzajú po oboch stranách siete a merajú 4 metre do hĺbky a 5 metrov
do šírky.

Priestor mimo hraníc kurtu sa považuje za „out of bounds“ a každá loptička, ktorá dopadne mimo týchto hraníc, sa považuje za out.